Nejlepší Pokémon karty z edice Fusion Strike

Nové rozšíření sběratelské karetní hry Pokémon nese název Fusion Strike a opravdu stojí za to! Co nás v něm čeká za novinky? A které v něm ukryté karty jsou nejlepší?

Nejlepší Pokémon karty z edice Fusion Strike

Nejvíc cool karty

Boltund V byl vždycky fešák, na své nové kartě ale vypadá tak, že to bere dech. S blýskajícími blesky, které posilují jeho neuvěřitelnou rychlost, je tahle karta vizuální zážitek. Kromě toho je Boltund V i skvělá karta na hraní – se schopností Smash Turn umí způsobit vážná zranění a hned se zase stáhnout. Stejně nebezpečný je i útok Electrobullet. Ale ruku na srdce, hlavní na něm je, že tenhle Pokémon skvěle vypadá.

Kromě toho je tu Deoxys a jako vždycky zavádí do hry nové, nečekané prvky. Tentokrát je to jeho kombinace ikonek Fusion Strike, Rapid Strike a Single Strike. Různé typy útoků se vám budou hodit v různých herních situacích, z nichž i tu nejsložitější vyřeší správné použití Deoxys a jeho variability.

Co se týče vizuálu, máloco se vyrovná nové vzácné variantě Gengar VMAX, která je opravdovou raritou. Gigantamax Gengar je tu vyobrazen z děsivého úhlu, jak do sebe vsakuje celou scenérii. Rozhodně to odpovídá jeho nejznámějšímu útoku Fear and Panic. Ten se může hodit, pokud vaši protivníci zaplní pole svými Pokémony V a GX – tahle schopnost totiž potom začne násobit zranění a maximalizovat škody.

Pokémon karty Fusion Strike

Nejzajímavější karty

Pyukumuku má velmi pozoruhodnou vlastnost – může kolem něj být postavený celý balíček, aniž by se tenhle Pokémon sám podíval do hry. Jeho schopností je totiž nechat se z ruky vrátit na spodek balíčku a nechat svého hráče líznout si kartu. Díky tomu, pokud budete mít Pyukumuku v dostatečném množství, si z vašeho balíčku mnohem rychleji vyberete ty karty, které zrovna potřebujete.

Naši pozornost vzbudila také královna Pokémonů Tsareena V. Její útok Queen’s Orders vám umožní přesunout tvory z benche na odhazovací balíček a tím zvýšit zranění. To by samo o sobě tolik neznamenalo, ale možnost zbavit se libovolných karet na benchi, aby tam nezabíraly místo vhodnějším a šikovnějším kombinacím, se vám v rámci strategie může velmi hodit.

Pokémon karty Fusion Strike

Nejrelevantnější karty

Pokud je nějaká karta v rozšíření Fusion Strike skutečně zásadním přínosem pro vaše strategie, je to Oricirio a jeho vzácná schopnost Lesson in Zeal. Díky ní ušetří vašim Pokémonům mnoho zranění a stane se snadno nejdůležitější kartou ve hře, i když je celou dobu na benchi, jako kdyby to byl trenér.

Energické zrychlení tempa se může při hře často velmi hodit i vzhledem k tomu, že Swampert je docela vzácná karta. Vhod vám může přijít třeba jeho schopnost Muddy Water, díky níž budete moci každé kolo vyložit jednu extra kartu Energy vodního nebo bojového typu.

Co se týče trenérských karet, doporučujeme vaší pozornosti také kartu Adventurer’s Discovery. Díky ní můžete vyhledat až 3 Pokémony V, kdykoliv je budete potřebovat.

Pokémon karty Fusion Strike

Nejroztomilejší karty

Jiglypuff byl již od začátku jeden z našich nejoblíbenějších Pokémonů – a až ho uvidíte skotačit kolem v jasných pastelových barvách, budete mít stejný názor. Vyzyvatelem v roztomilosti pro něj ale může být Chansey. V klidné poloze vsedě vypadá neodolatelně a oba dva tihle růžoví miláčci jsou doslova k zulíbání.

Karta Growlithe naopak zaslouží naši pozornost za to, jak z drsného a silného Pokémona udělala krotkého domácího kocourka, který poklidně odpočívá na zápraží. Jeho ohnivá síla skoro není ani znát a člověk by mu nejraději přinesl misku teplého mléka.

Klasicky roztomilou kartou je pak rozhodně Skitty, který ve svém japonském úsměvu přímo vybízí k pohlazení a obdivování. V růžovo-žluté kombinaci barev bychom těžko hledali většího slaďouše.

Dotazy a nákup po telefonu

739 208 707

(9:00 – 16:00)