Nová řada figurek Transformers Legacy

Připravte se na pořádnou oslavu: od roku 1984, kdy se poprvé objevili na obrazovkách monumentální roboti, kteří se uměli měnit na dopravní prostředky, brzy uběhne krásných 40 let a tvůrci Transformers spolu s výrobcem hraček Hasbro přináší na trh speciální řadu nazvanou Legacy.

Transformers Legacy

Mezi  desítkami figurek v této řadě najdeme klasiky jako například Hot Roda, Galvatrona nebo Laser Optimuse Prima, stejně jako méně známé postavy. Akční figurky z kvalitních materiálů jsou k mání v šesti různých velikostních třídách: od nejmenší Core Class (cca 9 cm) až po monumentální Commander Class a Titan Class, v nichž měří figurky přes půl metru.

Každá z akčních postaviček v řadě Legacy může využívat síly mocného Energonu (svítivě růžové tajemné hmoty v mnoha skupenstvích, která je pro Transformery nejlepším palivem). Jednotlivé figurky jsou v balení doplněny výbavou, která zpravidla obsahuje průsvitné části infuzované právě Energonem. Každý z Transformerů samozřejmě umí konvertovat do svého alternativního módu, návod k této přeměně vždy najdete v balení a velký počet pohyblivých kloubů (i u nejmenších figurek) zaručuje maximum zábavy při hraní nebo pózování.

Dotazy a nákup po telefonu

739 208 707

(9:00 – 16:00)