Hračky k novému filmu Rakeťák

Přímo z reality animátorského studia Pixar a také z hlubin galaxie se k nám právě řítí jeden z nejoblíbenějších kosmonautů na světě! Buzz Rakeťák se dočkal vlastního celovečerního animovaného filmu, v němž je hlavní postavou. Tenhle příslušník Vesmírného ochranného sboru známého jako Space Rangers se spolu se svou velitelkou dostane do nezáviděníhodné situace v novém snímku Rakeťák.

Hračky Rakeťák

Buzz už dávno není jen jednou z hraček v dětském pokoji, jak jsme ho kdysi znali z populárních animovaných filmů Příběh hraček. Spolu se svou velitelkou Alishou nyní čelí na nehostinné planetě mnoha nebezpečím: jsou tu gigantičtí brouci, nebezpečné agresivní rostliny a také nejvyšší hrozba: imperátor Zurg a jeho robotičtí klonové Zyclops.

Jak se Buzz vyrovná s touhle nepříjemnou situací? To můžete zjistit, a dokonce se do napínavého příběhu sami zapojit, máme tu totiž nepřeberné množství hraček, které se k novému filmu vztahují. Díky akčním figurkám Buzze Rakeťáka a dalších postav můžete své oblíbené scény z filmu znovu prožívat u sebe doma – nebo popustit otěže představivosti a nechat filmové postavy zažívat zcela nová dobrodružství vycházející z vaší fantazie.

Nový film z roku 2022 zobrazuje Buzze v nových zapeklitých situacích, hlavní hrdina je ale jako vždy dobré mysli a řídí se svým už zlidovělým heslem: „Do nekonečna a ještě dál!“.

Dotazy a nákup po telefonu

739 208 707

(9:00 – 16:00)